Pendik Anal Seks Güzeli Escort Esra

Selam yakışıklı. Ben Esra. Anal seks güzeli dememde ki neden şahane kalçalarım olmasından kaynaklıdır. Sadece kalçalarım için bile beni görmek isteyen ve çok uzaklardan gelen misafirlerim oluyor. Estetiksiz ve bu kadar sıkı ayrıca bu kadar dik bir kalça başka bir yerde görüp göreceğini sanmıyorum. 28 yaşında, 1.69 boyunda ve 60 kiloyum. Dolgun kalçalarımla şahane görsel seks fantezileri sergilediğimde benim arkamdan ayrılmayacaksın.

Sana yapacağım özel kucak dansıyla beni kucağından hiç indirmeyecek ve dinlenerek tekrar kucağına çıkmamı isteyeceksin. Merak etme sabaha kadar inme desen bile inmem senin mutluluğun için kucağında uyurum. Benim en sevdiğim pozisyon kucak tabi. Bu pozisyondayken en çok ben yoruluyorum ve sen ekstra bir efor harcamadan orgazmın doruklarına ulaşıyorsun. Şimdi yeni moda olan anal seks herkesin yapabileceği bir seks deneyimi değil. Bu yüzden ben bu konuya profesyonel yaklaşarak tüm gerekli sağlık önlemlerimi alarak hijyenik bir biçimde temizliğimi yaparak sizlere bu hizmeti veriyorum.

Görüşmelerimi Pendik’te bulunan iki kaliteli otel var, onlarda yapmaktayım. Ancak siz özel ve kaliteli beylerin kendi yerleriniz varsa severek gelirim ve hizmetlerimi sınırsız bir biçimde vermek isterim. Ayrıntılar için lütfen arayın ve görüşelim. Hoşça kalın.

katot Yazar:

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir