Doyumsuz Geceler Pendik Escort Burcu

Benim için her yeni seks deneyiminin yeri içimde çok ayrıdır. Erkeklerime özenerek ve hoşgörüyle yaklaşırım. Elbette sahici ve içtenlikle yaklaşıyorum. Davranışlarımı sergilerken beylerin nasıl düşüneceği ve bana ne yansıtacağı çok önemli. Sonuçta onları mutlu etmek adına bir araya geliyoruz ve ben onları kesinlikle mutlak mutlu ederek yanımdan göndermek istiyorum.

Adım Burcu. Pendik’te çok uzun zamandır bulunmamaktayım. Burada birbirinden güzel ve iddialı kadınları görünce kendime de şans vermek istedim. Çünkü bende en az onlar kadar alımlı ve güzelim. Tecrübe konusunda çok eski olmayabilirim. Zaten beyler de çok tecrübeli değil de yeni olanlarla daha yakın ilgileniyorlar diye bir izlenim alıyorum. Ben değişik insanlarla tanışmayı özellikle erkeklerle yeni şeyler keşfetmeyi çok seviyorum. Bilhassa onlarda beni keşfederken haz aldığımı itiraf etmeliyim. Güzelliğim başa bela değildir, mutluluk verir ve havalara uçurur.

Samimiyet anlamında kendimi olduğum gibi göstermekten yanayım. Rol veya sahte davranışlarla karşımdaki insana saygısızlık etmeyi sevmiyorum. Evet, böyle çok insan olabilir ancak neyi kimden gizliyorsunuz ve rol yapıyorsunuz değil mi? Bence çok gereksiz. Burada bulunan sayfama bakan beylerinde doğal ve içten olmalarını rica ediyorum. Gösterişte bir yere kadar. Gösteriş aslında nedir bence biliyor musunuz? Sizi ilk gördüğüm an hissettiklerimdir. Yani sonrasında bana kendinizi övmenize gerek yok. Bende aynı şekilde davranıyor ve beni sizler tanıyın istiyorum.

Görüşmelerimi Pendik ve civarında bulunan otel ve rezidans dairelerde yapmaktayım. Özellikle kendi yeri olan beyler varsa çok hoşuma gider çünkü benim şu an için Pendik’te müsait bir yerim bulunmuyor. Sizlerle sınırsız bir şekilde sabahlara kadar sürecek taptaze bir bayanla sekse davet ediyorum.

Gizliliğe önem veren biri olarak sizlere bu konuda çok anlayış göstermekteyim. Örneğin çevreden gören olmasın veya tanıdık biriyle karşılaşırım kaygısıyla bazı beyefendiler çekimser davranıyor. Ben bu konuda onlara hak veriyorum ve gerekirse buluşacağımız yere onlardan çok önce gidiyor veya daha sonrasında gidiyorum. Şimdi yukarıda hakkımda yazdığım onca şeyden sonra beni seçmezseniz çok kırılırım beyler. Bu yüzden hiç tereddüt etmeden fotoğraflarıma bakıp beni arzulayın. İsteyin ve sizin olayım. Beni aramanızı sabırsızlıkla bekliyorum. Görüşmek üzere.

Bir cevap yazın