Pendik Hayallerinizin Kadını Eskort Aybel

Siz hayal edin ve arayın randevu alın hayallerini gerçekleştirelim. Şimdiden her şey için hazır bekliyorum. Zaman mekan fark etmeden her şeyi çılgınca yaşamaya varım. Muhteşem vücut kıvrımlarımda kaybolurken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksın. Yatakta terbiyesiz konuşmayı seven kızlardanım. Engelleri olmayan ve her şeyi her an gerçekleştirebilen özgüveni oldukça yüksek bir kızım. Kendini benim yanımda bambaşka hissedeceksin ve ruhun bulutlarda dans edecek. Adım Aybel. 25 yaşında 55 kilo 1.66 boyunda açık ve dar kıyafetler giyinmeyi seven kokoş bir kızım.

İçi geçmiş sıradan olan kızlardan değilim. Havaların ısınmasıyla beraber ısınan vücut ateşlerimizi de söndürebiliriz. Bir an önce buluşmalıyız düşüncesindeyim. Ben sana özel kıyafetlerimi giydim ve hazırım. Gözlerime baktığında tutkuyu ve aşk kokan vücudumun yandığını göreceksin. Libidona hakim olamayacaksın. Hafta içi ya da hafta sonu fark etmez her an hazır olabiliyorum. Benim için genelde Aybel çok hırslı bir kız derler. Evet hırslıyım çünkü işimi ve erkekleri seviyorum.

Herkes sevdiği işi yapmalı ama en iyi şekilde yapmalı. Bir erkeğin bir kadının vücudunda süzülürken neler isteyebileceğini çok iyi biliyorum. Bir erkeği şımartmak ona erkek olduğunu hissettirmek benim işim. İşe başlamadan önce belki ılık bir duş alarak rahatlayabiliriz. Sonrasında sana özel giyineceğim ve kıyafetleri üzerimden sen çıkartmak istersen buna çok sevinirim. Sonrasında kusursuz ipeksi tenimin keyfini sürebilirsin. Belki de bundan sonraki oyun arkadaşın ben olabilirim. Bir erkeğin nefesini kesebilecek tarzda bir kızım.

İşte sana denemek için bir fırsat. Asla pişmanlık yaşamayacak olduğun bir deneyim olacak. Görüşmelerimi otel yada rezidanslarda gerçekleştiriyorum. Hijyen açısından öncesinde duş almanı isteyeceğim. Beraber duşta alabiliriz merak etmemelisin ve kendini bana bırakmalısın. Anal ilişkiye giriyorum. Kaliteli zamanın ne demek olduğunu benimle anlayacaksın. Sınırlarım yok benim ne kadar çılgın olabileceğimi şimdiden tahmin ediyor olmalısın. Tenimin tadına varmak istediğini ve kendini bir erkek gibi hissetmek istediğini biliyorum. Her zaman hazır olduğumu bilmeni isterim. Araman ya da yazman yeterli tatlım. Heyecanla bekliyorum.

Tel: 0533 302 34 37

Bir cevap yazın