Maltepe Ucuza Sevişen Escort Yağmur

Merhabalar. Ben Yağmur. Maltepe’de yaşıyorum. 26 yaşındayım. Erkeklerin en çok hoşuma giden yönleri samimi ve içten olanlara hayranlık duyuyorum. Genel anlamda dış görünüşe önem vermem. Değer verdiğim konular bahsettiğim gibi samimiyet ve içtenliktir. Böyle düşünen ve gören beyleri evime davet ediyorum.

1.65 boyunda ve 60 kiloyum. Açık tenli ve güzel bir vücuda sahibim. Beni keşfedecek yeni erkeklerle tanışmak ve kaynaşmak arzusundayım. Verdiğim hizmetler genel anlamda sınırlıdır. Yani kondom kullanımı şart. Ayrıyeten anal seks yapmıyorum. Böyle taleplerle gelmeyin lütfen. Yaşanacak en güzel seks düz olan herkesin bildiği ve saydığı önden sevişmedir. Anal seks bana göre gereksiz ve haz vermeyen bir ilişki türüdür.

Yukarıda bahsettiğim gibi benimle olmak isteyen beyleri özel bir süzgeçten geçirmem. Benim için her erkek aynıdır. Ancak samimiyet gösteren beylere bir başka yaklaşıyorum açıkça belirteyim. Siz mutluluğu hazzı benimle yaşamak isterseniz hemen randevu almak için beni aramanızı bekliyorum.

Görüşmelerimi Maltepe’de bulunan en az dört yıldızlı olmak kaydıyla otellerde yapıyorum. Verdiğim hizmetler kaliteli ve haz garantilidir. Aklınıza soru işareti takılırsa çekinmeden ön görüşmede bunları bana sıralayabilir ve her birine cevaplar alabilirsiniz. Bekliyorum.

Bir cevap yazın